Instagram: dizi4com

Bilim - Kurgu

Archie Panjabi, Snowpiercer’ın üçüncü dönem takımında

San Andreas ve I Origin sinemalarından tanıdığımız Archie Panjabi , TNT ve Netflix dizisi Snowpiercer’ın üçüncü dönem takımına dahil oldu …

San Andreas ve I Origin sinemalarından tanıdığımız Archie Panjabi, TNT ve Netflix dizisi Snowpiercer’ın üçüncü dönem takımına dahil oldu. Panjabi’nin canlandıracağı karakterle ilgili ayrıntılar, karakterinin Asha olarak isimlendirilmesinin dışında saklı tutuluyor. Dizinin başka yıldızları ortasında Sean Bean, Jennifer Connelly, Daveed Diggs, Rowan Blanchard, Alison Wright, Mickey Sumner, Iddo Goldberg, Katie McGuinness, Lena Hall, Annalize Basso, Sam Otto, Roberto Urbina, Sheila Vand ve Steven Ogg üzere ünlü oyuncular yer alıyor.

2010 yılında Emmy mükafatı kazanan ve CBS dizisi The Good Wife‘da Kalinda Sharma performansıyla eleştirmenler tarafından epey beğenilen Archie Panjabi, yer aldığı dizilerde iki Emmy adaylığının yanı sıra bir kez da Altın Küre’ye aday gösterildi. Panjabi son olarak, NBC dizisi Blindspot‘da ve HBO küçük dizisi I Know This Much Is True‘da Mark Ruffalo’yla birlikte rol aldı.

Snowpiercer’ın üçüncü dönem oyuncu takımına Archie Panjabi dahil oldu

Geçtiğimiz ay üçüncü dönem onayını alan dizi, birinci olarak Mayıs ve Temmuz 2020 tarihlerinde izleyici karşısına çıkmıştı. Snowpiercer, dünyanın donmuş bir çorak toprak haline gelmesinden yedi yıl sonrasında, yılda bir sefer dünyayı çevreleyen ve 1001 vagondan oluşan daima hareket eden bir trende yaşayan insanlığın kalıntılarını husus alıyor. Dünyanın en varlıklı insanlarından Mr. Wilford tarafından inşa edilen bu tren, katı bir formda toplumsal hiyerarşi ve istikrarsız sonlu kaynak tahsisine karşı devrimci bir çabaya katılan sınıflara nazaran yolcuları ayırıyor. Dizi bu tarafıyla izleyiciye sınıf savaşını, toplumsal adaletsizliği ve hayatta kalma ögelerini sorgulatıyor.

Snowpiercer, yepyeni sinemanın imalcisi CJ Entertainment ile birlikte Tomorrow Studios tarafından geliştiriliyor. Dizinin sorumlu imalcileri ortasında Tomorrow Studios’tan Becky Clements, Manson, Matthew O’Connor, Ben Rosenblatt, Derrickson ve yepyeni sinemanın yapımcılarından Bong Joon Ho, Miky Lee, Tae-sung Jeong, Park Chan-wook, Lee Tae-hun ve Dooho Choi yer alıyor. Christoph Schrewe yardımcı üretimci rolünü üstlendiği dizinin birinci kısmını yazan Manson, ikinci dönemde showrunner olarak sete geri dönüyor. Snowpiercer’ın global dağıtımını ise, ITV Studios yapıyor.

Continue Reading
Yorum yapmak için tıkla

Bi' Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

REKLAM