Instagram: dizi4com

DİZİ ÖNERİ ARACI

0%

Bir dizi çekseydin hangi türde olurdu?

Hangisi seni daha iyi tanımlıyor?

Sence dizi nasıl olmalı?

Ne tür mekanlar sen cezbeder?

Bir insanı en iyi nasıl tanırsın?

Hangi tehlike daha ilgi çekici?

Dizi Öneri Aracı
Vis A Vis

Vis a Vis'in gerilim dolu bölümleri tam sana göre! Kendini bir anda kadın hapishanesi içerisinde bulacaksın ve hiç beklemediğin olaylar seni fazlasıyla şaşırtacak. Sandoval'ın karısı bir şok yaşar. Karim, Zulema'nın avukatından Mısırlı hakkında ipucu almaya çalışır. Ferreiro'nun evinde yaptığı aramada Castillo için işler ters gider.
Modern Family

Modern Family tam sana göre! Gülmekten yerlere yatacaksın. Emmy ödüllü sitcom dizisi Modern Family, Jay Pritchett ve eklektik ailesinin Los Angeles'ta modern hayatın zorluklarıyla uğraşmasını konu alıyor.
The Umbrella Academy

The Umbrella Academy tam sana göre, bunu izledikten sonra belki de kendi özel gücünü keşfedeceksin! Babalarının ölümüyle yeniden bir araya gelen sıra dışı yeteneklere sahip kardeşler, şaşırtıcı aile sırlarını ve insanlığı bekleyen yakın bir tehdidi açığa çıkarır.
DARK

Dark dizisi tam sana göre! Gelecek ve geçmiş arasında yolculuğa çıkacaksın. 1986'da Ulrich'in kardeşi Mads, bir aydır kayıptır. Geçmiş ve şimdiki zamanın iç içe geçmesi, kafa karışıklığının hüküm sürmesine yol açar.
It's Okay to Not Be Okay

It's Okay to Not Be Okay

Aşk, dram ve romantizm dolu olan It's Okay to Not Be Okay seni kendine hayran bırakacak. Hele bir korecan isen en favori dizin bu olabilir, bizden söylemesi. Asosyal bir çocuk kitabı yazarı ile psikiyatri koğuşunda çalışan fedakâr bir bakıcının yolları kesişince önlerinde duygusal iyileşmeye giden sıra dışı bir yol açılır.
After Life

After Life

Ricky Gervais'ten mükemmel bir dizi olan After Life tam sana göre! Ünlü komedyenin dizisini izlerken hem gülecek, hem de hüzünleneceksin. Sevecen bir insan olmaya karar veren ama mutlu olmakta hâlâ zorlanan Tony, evliliği sallantıda olan Matt ile bir zen meditasyonu dersine katılır.
The Crown

The Crown tam sana göre bir dizi. II. Elizabeth'in ilginç yaşamı seni içine çekecek Bu dramada Kraliçe II. Elizabeth'in hükümdarlığındaki siyasi rekabetler, aşk ve 20. yüzyılın ikinci yarısına şekil veren olaylar anlatılıyor.
Lucifer

Lucifer

Bir çizgi roman kurgusu/uyarlaması olan Lucifer tam sana göre! Lucifer'in yaptıklarını izlerken heyecandan yerinizde duramayacaksınız. Cehennemin Efendisi olmaktan bıkan şeytanın, Los Angeles'a yerleşir, bir gece kulübü açar ve bir cinayet dedektifiyle ilişki kurar.
Anne With An "E"

Annie With An E

Anne With An "E" tam sana göre. Hatalı bir mesaj sonucunda cesur yetim Anne Shirley, Green Gables'a gelir. Burada bekar kardeşler Matthew ve Marilla Cuthbert, bir oğlan beklemektedir. İzlerken yanına peçeteni almayı unutma bizden söylemesi 🙂
Love, Death and Robots

love death and robots

Love, Death And Robots tam sana göre. 18 farklı öykünün her birinde farklı dünyalara yelken açacaksın. Tim Miller ve David Fincher’ın bir yetişkin bilim kurgu, animasyon, antoloji dizisi olan Love, Death + Robots (LDR), 15 Mart 2019’da Netflix’e giren 18 farklı öykü içeren bir bağımsız animasyon serisi.
Bio Hackers

Alman yapımı "Bio Hackers" tam sana göre bir dizi. Bu diziyi izlerken birden fazla duyguyu aynı anda yaşayacaksın. Bir tıp öğrencisi, Almanya'nın en iyi üniversitelerinden birine girer. Ama asıl amacı, bir aile trajedisi ile bir profesörü birbirine bağlayan komployu açığa çıkarmaktır.
The Haunting of Hill House

The Haunting of Hill House

Tepedeki Ev tam sana göre bir dizi. Eğer kolay korkan biriysen yalnız izlememeni öneriririz. Geçmiş ve günümüzden görüntülerle, dağılmış bir aile eski evlerinin akıldan çıkmayan anılarıyla ve onları o evden uzaklaştıran korkutucu olaylarla yüzleşir.
Cursed

Cursed

"Cursed" tam sana göre! Nimue ile macera dolu bir yolculuğa çıkacaksın. Gizemli güçlere ve efsanevi bir kılıca sahip olan genç asi Nimue, halkını kurtarma görevinde çekici paralı asker Arthur ile güçlerini birleştirir.
Outlander

Outlander tam sana göre! Diana Gabaldon'ın popüler fantastik aşk romanları serisinden uyarlanan bu destansı hikaye, iki farklı zamanda geçen iki aşk hikayesine odaklanıyor. Unutma, bu romantik yolculuk, üç kez Altın Küre adayı, TV Eleştirmenleri Ödülleri'nde de "En Peş Peşe İzlenecek Dizi" oldu. Bir kere başlarsan başından kalkamayabilirsin.
Solar Opposites

SolarOpposites

Solar Opposites tam sana göre! Rick ve Morty'nin ortak yaratıcısı Justin Roiland ve Mike McMahan tarafından Hulu için yaratılan Solar Opposites; Amerikan yapımı bir sitcom animasyon dizisi. Rick and Morty'i seviyorsan eğer, Solar Opposites'e bayılacaksın!
The Sinner

The Sinner tam sana göre! Genç bir anne, bir yabancıyı nedensiz yere bıçaklar. Durumu anlamak isteyen dedektif, kadının kayıp anılarındaki gizemi çözmeye çalışır. Gizemli ve macera dolu bu suç dizisi seni tümüyle içine çekecek.
Warrior Nun

Warrior Nun

Warrior Nun tam sana göre bir dizi! Gözlerini morgda açan yetim bir genç, Hale Taşıyıcısı olarak şeytan avcısı rahibelerin gizli tarikatına seçildiğini ve süper güçlere sahip olduğunu öğrenir. Warrior Nun 'u izlerken vaktinin nasıl geçtiğini anlamayacaksın.
Snowpiercer

Snow Piercer

SnowPiercer tam sana göre bir dizi! Dünya buzlarla kaplanınca hayatta kalan son insanlar dünyanın çevresini dolaşan dev bir trende yaşar. Ama trendeki hassas dengeyi bozmadan birlikte yaşamak çok zordur. Bu dizi seni o kadar içine çekecek ki, izlerken üşüyebilirsin bizden söylemesi.
V Wars

V Wars tam sana göre bir dizi! Kurbanlarını kan emen yaratıklara dönüştüren ve hızla yayılan bir hastalık, insanlığın geleceği için verilen savaşta iki yakın arkadaşı birbirine düşürür. İzlerken arada bir arkana bakmayı sakın unutma 🙂
Marianne

Marianne

Marianne tam sana göre! Çok satan kitapların yazarı Emma Larsimon korku yazmayı bıraktığını açıklar. Bu sırada eski bir dostunun yaptığı sinir bozucu ziyaret, onu memleketine dönmeye sevk eder. Bu diziyi izledikten sonra giysi dolabını açarken bile tedirgin olacaksın.
Queen Sono

Queen Sono

Queen Sono tam sana göre! Güney Afrikalı casus Queen Sono, annesinin ölümünün ardındaki gerçeği keşfetmeye çalışırken kendini iş ve siyaset dünyası arasındaki çirkin ilişkilerin ortasında bulur. Bu diziyi izlerken çok gaza geleceksin.
Drug Squad: Costa Del Sol

Drug Squad

Drug Squad: Costa Del Sol tam sana göre! Dört cesur ve atılgan polis memuru, 1970'lerde İspanya'nın Costa del Sol bölgesinde ortaya çıkan uyuşturucu kaçakçılığıyla savaşmak üzere özel bir narkotik birimi kurar. İzlerken dizinin yaptığı ters köşelere çok şaşıracaksın.
Titans

Titans tam sana göre! Eski ortağı Batman ile yollarını ayıran Dick Grayson, bir akıl hocasına fazlasıyla ihtiyaç duyan bir grup sorunlu genç kahraman ile karşılaşır.
Lost In Space

Lost In Space tam sana göre! Yabancı bir gezegene zorunlu iniş yapan Robinsonlar tüm engellere rağmen hayatta kalmak ve gezegenden kaçmak için mücadele eder. Ama çevreleri gizli tehlikelerle doludur.
Final Space

Final Space tam sana göre! İyi haber: Gary yaşıyor. Kötü haber: Gary manyak baş düşmanı tarafından hapsedildi ve özgürlüğe kavuşmak için oldukça riskli olan tek bir şansı var. Bu animasyonu izlerken çok güleceksin fakat yer yer duygulanacaksın.
Spinning Out

Spinning Out tam sana göre! Artistik patinajda Olimpiyat adayı olan bir sporcu aşk, aile ve hassas ruh sağlığı arasında denge kurmaya çalışırken başarı hayalleri şaşırtıcı bir şekilde sekteye uğrar. Bunu izlerken göz yaşlarına hakim olamayabilirsin..
Family Business

Family Business tam sana göre! Fransa'nın esrarı yasallaştırmak üzere olduğunu öğrenen bahtsız bir girişimci ve ailesi, kasap dükkânlarını bir esrar kafeye dönüştürmek için uğraşmaya başlar.
Kyoshin to Hyōka no Shiro

Kyoshin to Hyōka no Shiro tam sana göre bir anime! Konusu: Bir yaz günü, Shirō’nun çocukluk arkadaşı Akane, Tokyo’dan Minami Shimabara’ya döner. Shiru ve Akane, başka bir uzun süreli arkadaşları Tokiya ile Minami Shimabara’da gezintiye çıkar. Bu arkadaşlar nostalji ve daha karmaşık duygularla uğraşırken karşısına Goron adında gizemli bir yaratık çıkar. Küçük bir yaratıkla olan bu karşılaşma, bu şehirde büyük olayların bir kez daha yaşanmasına neden olur.
Mr Love: Queen’s Choice

Mr Love: Queen’s Choice tam sana göre bir anime! Konusu: Kahraman, rahmetli babasından bir şirketi devralmıştır ve şu anda yapımcısı olarak bir televizyon programından sorumludur. Ancak şirket, sermaye yetersizliğinden dolayı iflasın eşiğindedir. Babasının bir zamanlar popüler olan programını ve şirketini kurtarmaya çalışırken, dört potansiyel “erkek arkadaş” la tanışır. Ancak, daha farkına varmadan, “Evol” olarak bilinen özel güçler üzerine büyük bir komploya kapılır.
Monster Girl Doctor

Monster Girl Doctor tam sana göre bir anime! Konusu: Canavarların ve insanların bir arada yaşadığı Lindworm kasabasında, Dr. Glenn, lamia asistanı Sapphee ile canavar kızlar için örnek bir laboratuvar işletiyor. Savaşta yaralanan bir at adamdan evlilik teklifi alırken, bir denizkızının yaralanmasını hissederken veya bir et goleminin hassas yaralarını dikerken, Dr. Glenn işini zarafet ve güvenle yerine getiriyor.
Ninja Collection

Ninja Collection tam sana göre bir anime! Konusu: Tōkeshū ninja grubu, hayallerin ve arzuların nehirde girdaplar gibi olan şehir Tokyo’yu yönetiyor. Nesiller boyu aktarılan antik tekniklerle ninjalar, mevcut Reiwa çağında insanları saran “karanlığı” ortadan kaldırmaya niyetli.
Sword Art Online

Sword Art Online tam sana göre bir anime! Konusu: Sword Art Online (SAO) ismi verilen bir oyun sanal gerçeklik dünyasında MMORPG olarak oynanmaktadır. Oyun 2022 yılında çıkmış ve Nerve Gear ismi verilen ve oyuncunun kafasına taktığı bir cihaz ile oynanmaktadır. Bu cihaz oyuncunun kafasından geçenler ile oyundaki karakterini kontrol etmesini sağlamaktadır.
Uzaki-chan Wants to Hang Out!

Uzaki-chan Wants to Hang Out! tam sana göre bir anime! Konusu: Shinichi Sakurai‘nin tek dileği biraz huzur ve sessizliktir. Ama şamatalı, iyi donanımlı alt sınıf öğrencisi Hana Uzaki‘nin başka planları var. Tek istediği takılmak ve onunla dalga geçmek. Cıvıl cıvıl çekiciliği ve şevkli karakterinin yardımıyla, güzel bir ilişkiyi başlatabilir.
Rent-A-Girlfriend

Rent-A-Girlfriend tam sana göre bir anime! Konusu: Japonya’da yalnızların yeni bir çıkış yolu var: Babaları, çocukları ve hatta kız arkadaşlarını kiralayan çevrim içi hizmetler. Kazuya‘nın gerçek aşkı onu terk ettiğinde, rent-a-girl’ü deneyecek kadar çaresizdir ve kiralık kız arkadaşının ne kadar sevimli ve tatlı olduğunu fark ettiğinde şok olur. Ama “ilişkilerini” bir sır olarak saklamak ister. Kazuya, Kiralık kız arkadaşıyla aynı üniversitesine gidiyorlar ve büyük anneleri aynı evde ve yan yana oturuyorlardır. Bir süre sonra Kazuya, kiralık kız arkadaşının”gerçek hayatta” neredeyse hiç iyi olmadığını öğrenir.
Peter Grill and the Philosopher’s Time

Peter Grill and the Philosopher’s Time Tam sana göre bir anime! Konusu: Peter Grill bir maceracı ve “dünyanın en güçlü adamı” dır . Hayatının geri kalanını birlikte geçireceğine yemin ettiği Luvilia adında bir kız arkadaşı olsa da, Luvilia hala bebeklerin leylekler tarafından doğduğuna inanıyor ve ilişkileri başladığından bu yana geçen iki yıl içinde Peter ve Luvilia el ele tutuşmanın ötesine geçememiştir. Bu arada, iki dev ikiz ve bir elf gibi çeşitli diğer kadınlar, güçlü çocuklar doğurabilmek için Peter Grill’i istiyor. Peter, Luvilia’ya karşı kendini suçlu hissederken her türlü ayartmadan ve planlardan kaçınmaya çalışıyor.
No Guns Life

No Guns Life tam sana göre bir anime! Konusu: Savaştan sonra, şehirde, vücutları onları tehlikeli silahlara dönüştürmek için değiştirilmiş birçok “Eklenti” vardır . Inui Juuzou bunlardan biridir ve o vücudu silaha dönüşmeden önceki hiçbir anısını hatırlamamaktadır.
Atypical

Atypical tam sana göre bir dizi! İlk sezonu 11 Ağustos 2017’de yayınlanan bu dizi, otizm spektrum bozukluğu olan 18 yaşındaki Sam karakterinin hayatına yoğunlaşıyor. Ana karakterimiz Sam fazlasıyla dürüst birisi ve aklından geçen şeyleri direkt söylemeye eğilimli. Bu yüzden genellikle sosyal hayatındaki ilişkilerinde problemler yaşayabiliyor. Bu tür sorunlar yaşadığını bilen annesi Elsa onun hayatını kolaylaştırmak için elinden gelen her şeyi yapıyor olsa da bu hem onu hem de Sam’i yıpratıyor. Sam’in bu özelliklerini dışarıdan fark etmemek imkansız. Klasik bir Amerikan hareketi olarak Sam okuduğu lisede dışlanıyor ve insanlar tarafından “garip,kaçık” olarak isimlendiriliyor. Bu dışlanmalar onun garip hayatını daha da zorlaştırırken kız kardeşi Casey onu asla yalnız bırakmıyor ve onu her zaman savunarak sevildiğini hissettiriyor.

Share your Results: