Instagram: dizi4com

Haber

Paddington 3 sineması resmi olarak onaylandı

Variety tarafından yapılan habere nazaran, Paddington 3 sinemasının etkin olarak geliştirme kademesinde olduğu belirtildi. Sinemanın dağıtımcısı …

Variety tarafından yapılan habere nazaran, Paddington 3 sinemasının etkin olarak geliştirme kademesinde olduğu belirtildi. Sinemanın dağıtımcısı, hususla ilgili “StudioCanal’ın birinci ve ikinci sinemalarda olduğu üzere, üçüncü sinema üzerinde de son derece dikkatli, ihtimamlı ve sıkı bir çalışma yürüttüğünü söyleyebiliriz.” tabirlerinde bulundu. Filmin başrol oyuncularından Hugh Bonneville, geçtiğimiz hafta BBC Radio 2’nin The Zoe Ball Breakfast Show programına konuk olmuştu. Bonneville, proje üzerinde ileriye dönük bir ivme olduğunu ve bunun ufukta bir yerlerde olduğunu lisana getirdi.

StudioCanal, serinin üçüncü sineması hakkında şimdi paylaşılacak bir ayrıntı olmadığını söyledi. Lakin daha evvel yayınlanan raporlarda stüdyo, tekrar David Heyman’s Heyday Films ile birlikte çalışacağını açıklamıştı. Birinci ve ikinci sinemanın senaristi ve direktörü Paul King ise, üçüncü sineması yönetmeyeceğini, lakin yeniden de gruba dahil olacağını belirtti. King şu anda, Willy Wonka’nın kıssasını husus alan Warner Bros. Pictures imali Wonka‘nın direktör koltuğunda oturuyor. Sinema, rastgele bir erteleme haberi olmazsa Mart 2023‘te sinemaseverler ile buluşacak.

Paddington 3 sineması resmi olarak onaylandı

Paddington sinemaları, genel olarak verdiği iletilerden ötürü izleyici tarafından epeyce beğenilen bir seri oldu. O denli ki serinin ikinci sineması dünya çapında 225 milyon dolar hasılat elde ederek büyük bir muvaffakiyete imza attı. Birinci sinemada Nicole Kidman, makus niyetli tahnitçi Millicent Clyde‘ı canlandırırken, ikinci sinemada Hugh Grant, egoist bir oyuncu ve hırsız olan Phoenix Buchanan‘a hayat vermişti. Sinemalar, birebir vakitte göçmenlik yanlısı ve Brexit aykırısı olarak yorumlandı. 2017 yılında hayatını kaybeden Paddington’ın muharriri Michael Bond, İkinci Dünya Savaşı sırasında boyunlarındaki etiketlerle Londra’ya gelen mültecilerin öykülerinden ilham aldığını söylemişti.

Paddington sinemalarının yepyeni seslendirme takımında yer alan Ben Whishaw, StudioCanal’ın yapımcılığını üstlendiği The Adventures of Paddington isimli televizyon programında rolünü tekrar canlandırdı. ABD’de Nickelodeon kanalında yayınlanan dizinin ikinci döneminin galası Cuma günü yapılacak. Nisan ayında ise, dünyanın başka bölgelerinde yayınlanacak. Paddington 3’ün ne vakit gösterime gireceği şimdi açıklanmadı.

Continue Reading
Yorum yapmak için tıkla

Bi' Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

REKLAM