Instagram: dizi4com

Haber

Şahika’nın Büyük Yılanlığı, Şizofren Cansu’nun İntikamı ve Ateş Üzere Bir Fragman: Yasak Elma’da Neler Oluyor?

O da ne, 5 yıl vakit atlaması mı? Yeni kısım fragmanı o denli olaylı ki resmen paralize olduk.  Bakalım son kısımda neler olmuş ve yeni kısımda …

O da ne, 5 yıl vakit atlaması mı? Yeni kısım fragmanı o denli olaylı ki resmen paralize olduk. 

Bakalım son kısımda neler olmuş ve yeni kısımda de bizi neler bekliyor…

Geçtiğimiz kısmın finalinde Mahmut Şahika’yı bitirmek üzere meskene girmişti.

Sonrasında gelişenlerle biz de Hasan Ali üzere şok içinde kalmıştık.

Hırsız sanılarak öldürülen Mahmut kanlar içinde yerdeydi. Başında demir çubukla başı hoş Zehra ve “Tüh ya neler oldu böyle” halindeki Şahika.

Zehra’ya nazaran kendini bir anda orada bulmuştu. Şahika ise sakince Hasan Ali’nin olayı örtbas etmesini izledi.

Olayı bir oburunun üstlenmesi sağlandı ve ‘Zehra’ kurtarıldı.

Fakat olağan ki asıl katil Şahika. Büyük bir ustalıkla kabahati Zehra’nın üzerine yıktı: “Ah keşke adamı öldürmeseydin. Ne büyük bir trajedi bu…”

Adamın amel defterini kapatmış, o kadar vurmaya Thanos devrilir…

Başka cephede ise tarih tekerrür etti. Cansu, daha evvel Çağatay’ı yatağa atıp Yıldız ile ortasını bozmayı başarmıştı.

Cansu, Çağatay’ı sarhoş edeyim de dur tekrar bir entrika çıkarayım derken, Çağatay’ın feyk attığı ortaya çıktı. “Yer mi bunları Adana çocuğu, ben bunları yemem” triplerine girerken Yıldız bir anda kapının önünde belirdi. Aferin keleş…

Olağan büyük olay koptu. Olay Çağatay’ın annesi tarafından Hasan Ali’ye kadar ulaştı. O da yeğeni bildiği Cansu’nun bunu yapmasına delirdi.

Oğlunun yuvasını dağıtmaya çalışan Cansu’nun bir de hakikaten yeğeni olmadığını Şahika’dan öğrenince, Lider onu meskenden gönderdi.

Aslında Cansu, Nadir ve Şahika’nın onu tuttuğunu söyledi. Lakin yaramadı…

Resmen derdest edilip gönderildi meskenden. Yani prizden şarj aletini çekip alamadı, o kadar! Şahika zaferini kazandığında, Cansu da intikam naraları atıyordu.

Çağatay’ın annesi Feride de bu olaya içten içe üzüldü ve Lider ile konuşup, gelini Yıldız’ın onun konutunda kalması gerektiğine ikna etti.

Hakikaten Yıldız da meskene yerleşti. Şahika, Çağatay ve Yıldız barışsın diye onları konuta kitledi ve her planı üzere bu da işe yaradı. Cansu şizofreni ortalarına girememiş oldu.

Ancak Cansu bir tehdit olmaktan çıkmadı. Nadir, Şahika’yı da Cansu’nun tehlikesine karşı uyardı ancak gereğince süratli atılım yapamadılar.

Tam barıştılar, her şey mükemmel derken ne oldu: Huzura sıkılan kurşun! Cansu manyağı geldi ve konutu ateşe verdi. Hani Şahika’nın birleşsinler diye aşıkları odaya kitlediği konutu…

Çağatay’la şizofrenik beyninde yaşadığı aşkın tek mahzurunu Yıldız olarak gördüğünden, bunu yapmaya hak buldu kendine. Şahika ve Lider yangını öğrense de yetişmeleri imkanızdı.

Biri itfaiyeyi mi arasa…

Duman konutu sardı, camlar açılmadı ve odadan da çıkamadılar.

O kadar kas mas var fakat süngermiş demek ki, bir kapıyı kıramadı be.

Ve dizi motamot bu türlü bitti. İkisi de dumandan zehirlenerek bayıldılar. Biz de açıkçası dedik ki, “Neyse canım, haftaya yüzlerine iki su çarparlar ve Cansu’nun peşine düşerler.”

Lakin beynimizi patlatan bir fragman geldi! Her şey ancak her şey değişmiş! Meğerse dönem finali üzere bir kısım finaliymiş.

Vakit atlaması olmuş. Seçkin, Çağatay’a karısına paha vermesini telkin ediyor.

Lakin o da ne? Karısı dediği CANSU’ymuş! Nasıl olabilir yahu, nasıl bir mantıkta Yıldız’ı bırakır da Cansu’yla evlenir diye şok oluyoruz.

Fragman çabucak karşılık veriyor, Yıldız yıllardır komada yatıyormuş. Cansu komalık ettiği bayanın yerine geçmek için ne yapmış sanki çok merak ettik. Fakat artık uyanmış.

Çağatay’ı saplantı haline getiren Cansu’nun yeni takıntısı ise Halit Can olmuş. Hele hele, onun oğluymuş lafa bak!

Lider maşkan bir şey yapmamış mı derken onu da dayı beresiyle görüyoruz, dürüm mü uzatıyor o?

Yok artık, o da dürümcü olmuş! Yahu nasıl olabilir, bu kadar mal mülk nasıl elinden gitmiş olabilir ki? Bir dakika, parası yoksa Şahika da onunla durmaz. O nerede?

Hiç ona nazaran olmayan bir şekil ile aylak aylak geziyor kıyılarda. Allah’ım sen aklımıza mukayyet ol, biz ne izledik bu türlü?

İçeriden bir bilgi sızdığını, olayların bu türlü geliştiğini söylüyorlar. Bakalım hakikaten de bu türlü mi olmuş. Meraktan öleceğiz!

Bu içerikler de ilgini çekebilir

REKLAM