Instagram: dizi4com

Haber

Sen Çal Kapımı’nın Final Yapacağı Hakikat mu?

Günü değişti, RTÜK’e şikayet edildi, takım yenilendi. Artık de Sen Çal Kapımı’na final mi yaptırılıyor? Sen Çal Kapımı, yayına girdikten tam 10 …

Günü değişti, RTÜK’e şikayet edildi, takım yenilendi. Artık de Sen Çal Kapımı’na final mi yaptırılıyor?

Sen Çal Kapımı, yayına girdikten tam 10 saniye sonra fan kitlesi edinmeyi başarmış ve Türkiye’nin en aktif hayran kümelerinden birine sahip olmuş bir dizi.

Hayranlarının SMA hastalarına bağış katkıları inanılmaz etkileyiciydi.

Yoksul kız varlıklı oğlan ya da nefretin aşka dönüşmesi üzere son derece klişe mevzuları, eğlenceli bir anlatım ve klişe olmayan prosedürlerle özgün kılabildiler.

Eğlenceli sahneleri, dozunda romantikliği ve üst seviye cinsel çekimi ile fenomen oldu. Bir yaz dizisini aşan reytingler aldı.

Hande Erçel ve Kerem Bursin’in kusursuz ahengi da ortalarında aşk dedikodularının çıkmasına sebep olunca, her şey hayranlar için harika sarfiyat oldu.

Ancak hiçbir memnunluk sonsuza kadar sürmez. Evvel dizinin yayın günü, düşen reytingler sebebiyle değiştirildi.

Bunun hiçbir işe yaramaması yetmezmiş üzere, aşk sahnelerine kafayı takanların RTÜK’e şikayetleri haber olmaya başladı. Şiddet, tecavüz, aşağılamanın kol gezdiği diziler şikayet edilmezken hem de…

Pekala reytingleri artık nasıl? Cumartesi günü yayınlanan dizi, TOTAL’de birinci 10’a bile giremiyor ve tam sonlarda, 3 reytinglerde dolaşıyor.

3 reyting altına düşmek, düşme potasına girmek demektir.

Ancak aslında bu müthiş bir haber değil, zira AB kümesinde birinci 5 içinde kalıyor ve 4 reyting oranına tutuyor. Kendi kitlesini bulmuş diyebiliriz.

YouTube kanalı 2 milyon aboneyi geçen, birinci kısım izlemesi 4 milyonu aşan ve fragmanları dahi rekor kıran bir dizinin tek sıkıntısı reyting olmamalı.

Hayranlar zati son derece gerginken, bugün bir final haberi gündemlerine bomba üzere düştü.

Esasen canı sıkkın olan hayranlar, çeşitli alternatifler bulanlara sarıldı.

Neyse ki dizinin imalcisi Asena Bülbüloğlu final tezlerini çabucak yalanladı: “Sen Çal Kapımı çekimlerine devam ediyor. Gönülden çalışan oyuncu ve grubumuzun motivasyonunu bozmaya kimsenin hakkı yok.”

Oh, rahatladık! Umarız Eda ve Serkan’ın şahane ahengi varken deneysel çalışmalar yapmadan eğlenceli ve romantik bir içerik sunmaya devam ederler. Biz de daha uzun vakitler seve seve izleriz:)

REKLAM